Vakuummasāža

Vakuuma spēks ar dziļu iedarbību. Daudzpusīga un iedarbīga ierīce, bez kuras nedrīkstētu iztikt nevienā skaistumkopšanas centrā. Pasaulē atzītā un gadiem pielietotā vakuuma tehnika ir pārdzimusi jaunā WEYERGANS radītā iekārtā, kur tā kombinējas ar masāžu.

Ar viegli piesūcošās masāžas palīdzību tiek pamatīgi ierosināta limfas attece, paaugstināta tauku vielmaiņa šūnās un veikta saistaudu nostiprināšana, iedarbinot šūnas enzimātiskās sistēmas. Pamatojoties uz augstākminētajiem procesiem, arī SPM Vacu-Press pieder pie viena no trim celulīta apkarošanas stūrakmeņiem.

Taču, neskaitot celulīta ierobežošanu, šī iekārta pielietojama arī gadījumos, ja vēlaties padarīt maigāku elkoņu ādu, kā arī nostiprināt ādu uz augšdelmu ārējām, iekšējām virsmām.

Kas varētu šķist īpaši interesants dāmām: vakuummasāža palīdz atbrīvoties no tauku depo tipiskajās problēmzonās: ap vidukli, uz augšstilbiem, ap augšdelmiem, kā arī samazina dubultzodu. Tauku depo mazināšana tiek realizēta palielinot skābekļa caurplūdi šūnā, kas savukārt veicina tauku iesaistīšanos metabolisma un tātad – to pilnīgu pazušanu. Vakuums savukārt iesaistās limfas plūsmas pastiprināšanā, kas palīdz aiztransportēt radušās šlakvielas