Limfodrenāžas zābaki

Masāža ar mainīgu gaisa spiedienu, kā rezultātā uzlabojas asinsrite un limfas plūsma. Šī procedūra palīdz ārstēt celulītu, novērst dažādas izcelsmes tūskas, likvidēt venozās atteces traucējumus. Ļoti efektīva procedūra pie „smagu„ un pietūkušu kāju problēmas.

Tā ir viena no pamatprocedūrām figūras korekcijai un cīņai ar celulītu, kas aktivizē vielmaiņu ādas taukšūnās. Limfodrenāža mazina nogurumu, veicina muskuļu atslābināšanos, palielina ādas elastību, uzlabo sejas krāsu, novērš dažādas izcelsmes tūskas, veicina grumbu izlīdzināšanu. Masāža ar mainīgu gaisa spiedienu ne vien patīkami relaksē, bet arī uzlabo asinsriti un limfas plūsmu, kā arī palīdz izvadīt no organisma kaitīgos vielmaiņas galaproduktus – toksīnus

Kā tas notiek?

Vispirms klienta problemātiskās zonas iesmērē ar sildošu krēmu, ietin plēvēs(speciālās, tomēr līdzīgās pārtikas plēvēm) un tad uzvelk kājās tādus tā kā lielus, īpaša materiāla zābakus, arī vēders tiek „iesaiņots” šī paša materiāla „kūniņā” (manšetē). Manšetes ar speciālām spiediena caurulītēm ar savienotas ar SLIDE STYLER aparātu. Šī aparāta motors producē saspiestu gaisu, spiediens automātiski un vienmērīgi tie iespiests manšetēs, veidojot maigus, ritmiskus spiediena viļņus. Tie sākas no pirkstgaliem vai potītēm un dažu sekunžu laikā uzslīd līdz augšstilbiem, sēžamvietas, gurniem, tad spiediens automātiski no visām manšetēm izzūd un sākas nākamā spiediena fāze. Spiediena daudzumu un uzpildīšanas ātrumu ir iespējams regulēt individuāli katram klientam; pat jau pēc pirmās procedūras rezultāti ir acīm redzami, jūtami un izmērāmi!

Celulīta ārstēšanai nepieciešamas 10 – 15 procedūras, tas atkarīgs no celulīta pakāpes. To var darīt pat 3x nedēļā. Vēdera manšete veicina strauju apkārtmēra samazināšanos. Šī masāža, līdzīgi kā visa ķermeņa drenāža, ir ļoti relaksējoša un patīkama.

Limfodrenāžas indikācijas:

celulīta ārstēšana

pie vājiem augšstilbu, gurnu, sēžamvietas, vēdera un augšdelmu saistaudiem

pēc grūtniecības vēdera nostiprināšanai

kā kombinējoša terapija pie citām metodēm.

Limfodrenāžas rezultāti:

Samazināsies augšstilbu, gurnu, sēžamvietas, vēdera un augšdelmu apkārtmēri, uzlabosies un kļūst gludāka āda.

Arī grūtnieces var iet uz limfodrenāžas procedūrām. Tādos gadījumos tiek uzvilkti tiek masēti tikai augšstilbi. Tas ne tikai pasargā sievietes no striju rašanās un ārstē celulītu, bet atbrīvo no tūskas, kas grūtniecēm ir bieži sastopama parādība.

Divus mēnešus pēc bērniņa piedzimšanas sieviete var apmeklēt limfodrenāžas procedūru, rezultāts – vēdera formas ātrāka atgūšana, būs acīm redzama.